20 травня в Києві відбудеться марш проти проведення виборів на Донбасі під дулами автоматів, проти узаконення влади терористів, проти диктату російських окупантів, проти узаконення псевдо держав ЛНР та ДНР, проти таких змін у Конституції України, за визнання Росії країною-агресором та окупантом, за деокупацію Донбасу і Криму, за виведення військ РФ з території України та відновлення українського контролю за кордоном нашої держави.

Хода розпочнеться об 11 годині від монументу Батьківщини-Матері. ЇЇ організатором є добровольчий корпус "Азов" (http://azov.press/ukr/vimogi-nacii). 
Побратими, друзі, айдарівці, укропи, прошу Вас підтримати цю ініціативу, приєднатися до маршу протесту, рішуче стати на захист інтересів своєї Вітчизни, недопустити розповзання гангрени свавілля, терору та окупації Батьківщини. Бо це справа кожного з нас – це справа честі!
Вимоги Нації, наші вимоги – Ні капітуляції! Вибори на Донбасі лише після повного роззброєння сепаратистів, виведення військ РФ та відновлення контролю над російсько-українським кордоном!!! Жодних компромісів та угод із загарбником.Вони вбивають і калічать наших дітей, винищують патріотів, героїв українського народу, зневажають українську мову і традиції. Ні російській окупації! Смерть ворогам! 
З Вінниці добровольчим корпусом Азов буде організовано проїзд до Києва для участі в марші. Прошу завчасно (бажано сьогодні-завтра) повідомити в приват щодо Вашої участі в акції протесту. Для України сьогодні важлива активна участь у державотворенні кожного українця. Зараз ми усі повинні об'єднатися проти російської агресії, за мир в Україні! 
Разом і до кінця! Ми здобудемо перемогу! Здолаємо сепаратизм, внутрішнього та зовнішнього ворога.Слава Україні! Слава нації!